Home » Bez tēmas » 3. klašu skolēni iepazīst policista darbu

3. klašu skolēni iepazīst policista darbu

10. oktobrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknis rīkoja Atvērto durvju dienu.

3.a un 3.b. klase (skolotājas R. Bruģe un V. Lukša) izmantoja šo iespēju, lai iepazītos ar policijas darbu. Skolēni tikās ar kinoloģi Ingu Žeberi un policijas suni Enriko, kas mācēja izpildīt dažādus uzdevumus. Skolēni noklausījās policista Jura Skujas stāstījumu par savu darba ekipējumu, katram bija iespēja iejusties policista lomā. Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Ilva Buka stāstīja skolēniem par to, cik svarīgi ievērot drošību gan mājās, gan uz ielas, gan skolā.

Paldies policijas darbiniekiem par šo nodarbību!