Home » Bez tēmas » Skolas jubileju gaidot

Skolas jubileju gaidot

Svētku nedēļā no 20.-24.oktobrim skolā norit intensīvs darbs, gatavojoties skolas 95. jubilejai. Skolēni apkopo savāktās ziņās un anketas par bijušajiem audzēkņiem, ir tapusi grāmata “Paaudžu pēctecība”. Tiek domāts par to, lai svētku reizē skolā būtu skaisti – gatavojam rotājumus, lēnām aug skolas dzimtas koks, interesantu noformējumu iegūs skolas logi. Pārejā no jaunās skolas uz veco tiek veidota izstāde no foto materiāliem par skolas pagātni.

Atceroties un pieminot aizsaulē aizgājušos skolotājus, skolotājs D. Cipulis kopā ar palīgiem dosies uz atdusas vietām Bauskas kapsētās.

24. oktobrī skolēni svinēs skolas jubileju, noklausīsies nelielu koncertu, tiksies ar absolventiem, bet 25.oktobrī plkst. 16.00 skola piebirs pilna ar bijušajiem skolēniem, skolotājiem un viesiem.

Lai svētki izdotos, būsim rosīgi un radoši!

skola-ziedi