Home » Bez tēmas » Skaisti aizvadīta skolas 95. jubileja

Kurā atmiņu zvans,
Vienojot paaudzes,
Cauri mūžībai skan.”

Krāšņi un lustīgi esam nosvinējuši skolas 95. jubileju, jaukiem mirkļiem un atmiņām bagāts bija absolventu salidojums 25. oktobrī.

Sirsnīgs paldies lielveikala “Rimi Bauska” direktoram Mārtiņam Puķānam, kas visam skolas kolektīvam dāvāja milzīgu jubilejas kūku. Skolas bērni, pedagogi un tehniskie darbinieki patīkamo pārsteigumu atcerēsies vēl ilgi.

Lai svētki izdotos, palīdzīgu roku sniedza daudzi skolas absolventi – Kitija Kizne, Ineta Blauduma un Anete Hegenbarte-Petrika. Īpaša pateicība Dacei Mašalei, Elīnai Vinogradovai, Jānim Bitem un Raitim Mazjānim! Paldies par atbalstu SIA “Aniva” un SIA “Rīt Būs”!

Patīkami bija dzirdēt labus vārdus un saņemt apsveikumus no Bauskas novada domes darbiniekiem. Lieliski, ka svētkos kopā ar mums bija kaimiņu skolu pārstāvji. Siltu pateicību sūtām Bauskas bērnu un jauniešu centram, Mākslas skolai, Mūzikas skolai, Bērnu un jaunatnes sporta skolai, Bauskas Valsts ģimnāzijai, pilsētas 2. vidusskolai un Bauskas sākumskolai.

Uz tikšanos Bauskas pilsētas pamatskolas simts gadu jubilejā – 2019. gada rudenī!