Home » Bez tēmas » Aicina mācīties Olainē

Aicina mācīties Olainē

Pirmdien, 8. decembrī 9. klašu skolēniem notika karjeras izglītības nodarbība, ko vadīja pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas.

Jaunieši raksturoja specialitātes, ko var apgūt šajā izglītības iestādē. Lūk, dažas no tām: ķīmijas tehnoloģija, biotehnoloģija, vides aizsardzība un pārtikas produktu kvalitātes kontrole. Jaunieši sarunā ar mūsu skolas devītklasniekiem skaidroja ar ķīmiju saistīto profesiju nozīmi un aktualitāti, darba iespējas dažādos Latvijas un ārvalstu uzņēmumos. Viņi raksturoja koledžas mācību procesu, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī dzīvi dienesta viesnīcā. Olainieši demonstrēja dažus aizraujošus eksperimentus, kuros aicināja piedalīties arī mūsu skolēnus. Tikšanās beigās tika atbildēts arī uz jautājumiem.

Par šo skolu vairāk vari uzzināt, apmeklējot Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas mājas lapu: http://www.omtk.lv/lv/

Pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas - 01 Pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas - 02 Pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas - 03