Home » Bez tēmas » Skolas akreditācija noritējusi veiksmīgi

Skolas akreditācija noritējusi veiksmīgi

Šogad rudenī viss skolas kolektīvs un it īpaši skolas vadība veica lielu darbu, lai iesniegtu Izglītības kvalitātes valsts dienestam skolas pašnovērtējumu un daudz citu dokumentu, kas nepieciešami skolas akreditācijas procesam.

Akreditācijas komisija pētīja un analizēja skolēnu sasniegumus valsts pārbaudes darbos, diagnosticējošajos darbos, ikdienas mācību darbu. Eksperti iepazinās ar sniegto atbalstu skolēniem, skolas sadarbību ar ģimenēm, skolas vidi, resursiem un darba organizāciju.

Iepriekšējā mūsu skolas akreditācija notika 2008. gadā. Nupat, 8.decembrī no IKVD tika saņemta izglītības iestādes akreditācijas lapa, kas apliecina, ka Bauskas pilsētas pamatskola ir akreditēta uz turpmākajiem sešiem gadiem.

Esam lepni un priecīgi, ka mūsu kopīgais darbs ir ieguvis augstu novērtējumu.

Paldies mums visiem par godprātīgi veikto darbu!