Home » Bez tēmas » Novērtē konkursa darbus par svētkiem

Novērtē konkursa darbus par svētkiem

Alkohols, svētki, sabiedrība un es - plakāts

Biedrība „Go Beyond” sadarbībā ar portāliem „Delfi” un „Cālis” aicināja 6. – 12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā „Alkohols, svētki, sabiedrība un es”. No mūsu skolas konkursam tika iesūtīti vairāku skolēnu domraksti. 10. decembrī pateicību par labu darbu saņēma Anrijs Bērziņš, Paula Kristiāna Daugule, Luīze Druviņa, Loreta Purviņa, Dinija Salasgrāve un Elīna Stašāne no 7.a klases, kā arī 9.b klases meitenes – Linda Platā, Kristiāna Purmale un Sindija Rusaja.

Jaunieši domrakstos atklāja, ka svētkus var svinēt jautri arī bez alkohola, svarīgi, lai tie būtu labi izplānoti un blakus būtu līdzīgi domājoši draugi. Konkursa darbos jaunieši apliecināja, ka ļoti svarīgi ir iesaistīties pulciņos, jo īstus draugus var iegūt, veicot kopīgu darbu – mācoties, dejojot, dziedot utt. Esot kopā ar līdzīgi domājošajiem, allaž rodas jaukas idejas arī svētku svinēšanai. Darbos skolēni norādīja, ka ne vienmēr pieaugušie spēj izskaidrot, kāpēc alkohols nav labs, arī plašā reklāma pirms svētkiem mudinot iegādāties apreibinošus dzērienus.