Home » Bez tēmas » Top Ziemassvētku apsveikumi un rotājumi

Top Ziemassvētku apsveikumi un rotājumi

Ziemassvētku tirdziņš un vecāku rīkotās darbnīcas 15.decembrī pulcēja teju vai visu skolas saimi. Te varēja gan iegādāties pašu ceptus gardumus – piparkūkas, cepumus, smalkmaizītes, gan kopīgi izveidot apsveikumu vai rotu eglei. Vislatviskāko Ziemassvētku ēdienu – pelēkos zirņus ar speķi visiem piedāvāja 3.a klases skolniece Keita Pauloviča, piepalīdzot savai mammai.

7.a klases vecāki jau trešo gadu radoši piedalās šajā pasākumā. Elvitas, Luīzes un Hārdija māmiņas mācīja iepriecināt citus ar paštaisītām rotaslietām, dekoriem, 9.a klases skolnieces Baibas Betijas mamma palīdzēja izgatavot katrai klasei savu dekoratīvo papīra eglīti. 9.a klases skolniece Evija bija izgatavojusi brīnišķīgus Ziemassvētku dekorus ar eņģeļiem.

Šis pasākums visus rosināja dāvāt prieku sev un it īpaši citiem.