Home » Bez tēmas » 7. klases noorganizē jautru Saulgriežu sagaidīšanu

7. klases noorganizē jautru Saulgriežu sagaidīšanu

Atkal kalendāra dienu ritējums nepielūdzami tuvina tik ilgi gaidītajiem Ziemas Saulgriežiem, brīdim, kad atgriežas Gaisma. Visi zina, ar katru dienu Saule kāps aizvien augstāk debess jumā, dienas augs garumā, bet naktis rausies aizvien īsākas. Jau senajā Romā šo laiku svinēja kā Saturnāliju svētkus ar jautrām izdarībām, prieku acīs un siltumu sirdīs. Seno romiešu tradīcijas gada nogalē, 17. decembra vēlā pēcpusdienā pūlējās atdzīvināt BPP 7.klašu skolēni, kuri aicināja vērst savus skatus pretī Saulei un nodoties jautrām atrakcijām savus mācību biedrus no 5. – 9. klašu kolektīviem.

7. klases priecājās par atbalstu un visai kuplo pasākuma apmeklētību. Viesi no citām klasēm varēja parādīt savas zināšanas pasaules tautu mūzikā, veidot improvizētus teātra uzvedumus un atcerēties gandrīz vai aizmirsto veco labo mēmo šovu. Un, protams, sniegpārsliņu griešana, lēkšana ar maisu un galvu reibinošas sportiskās aktivitātes skolas sporta zālē. Kā jau visos pasākumos, arī šoreiz iezīmējās līderi. Tas bija saliedētais 9.b. klases kolektīvs, kurš ieguva labāko vērtējumu vairākās “stacijās”. To atzina arī “stacijas”. „Saliedētākā klase” vadītāja – šarmantā Dinija Salasgrāve, kura novērtēja šī kolektīva sniegumu kā ļoti amizantu un sirsnīgu. Nevar neatzīmēt 8. klases, 6.a. klases, 6.b.klases un abu piekto klašu sniegumu. Ziemas Saulgriežiem veltītais pasākums ievada tik ilgi gaidīto brīvlaiku, kura laikā 7.klašu skolēni vēl visiem skolotājiem un skolēniem labi atpūsties, uzkrāt spēkus jaunajam darba cēlienam. Priecīgus Ziemas Saulgriežus, Laimīgu Jauno gadu!

7.b klases audzinātājs Dainis Cipulis