Home » Bez tēmas » Skolā būvē tiltus

Skolā būvē tiltus

Janvāris skolā ir dabas zinību un tehnoloģiju mēnesis. Pasākumu ciklu ievadīja 9.klases, fizikas stundās prezentējot pašu veidotos tiltu modeļus. Tie tapuši no dažādiem materiāliem – koka plāksnītēm, putuplasta, koku zariem, makaroniem, piknika kociņiem. 9.a klase ne tikai demonstrēja savus tiltu modeļus, bet prezentācijā stāstīja par to tapšanu. Tiltu veidošanas process ticis arī filmēts. Interesantus modeļus bija izveidojušas S.Koroļkova, B.B.Saulīte, E.Pole. Vizuāli atraktīvs bija E.Čuprinskas veidotais modelis. Lielākais tilts tapis 9.b klasē. To izveidojusi S.Cielava.

Nākamnedēļ “matemātiskie” pasākumi turpināsies – 14.janvārī 5.-9.klašu skolēni savas zināšanas rādīs matemātikas olimpiādē, bet 15.janvārī būs matemātikas pēcpusdiena 2.-3. un 6.klasēm.

Skolā būvē tiltus - 01 Skolā būvē tiltus - 02 Skolā būvē tiltus - 03 Skolā būvē tiltus - 04 Skolā būvē tiltus - 05