Home » Bez tēmas » Aicina iesaistīties projektā „Kļūsti atvērts!”

Aicina iesaistīties projektā „Kļūsti atvērts!”

Apgūt prasmi argumentēt savu viedokli, uzstāties lielas auditorijas priekšā, izteiksmīgi un pārliecinoši runāt, sadarboties un pārdot – šīs un citas iemaņas varēs apgūt sākumskolas vecuma bērnu atbalsta projektā „Kļūsti atvērts!”. Tajā piedalīties aicināja Bauskas Valsts ģimnāzijas 10.c klases audzēknis Andris Kāposts. Viņš ir organizācijas Junior Achievement Young Enterprise Latvija Līderu programmas dalībnieks un apņēmies līdz augustam īstenot šo projektu mūsu novadā.

Sarunā ar 4.-6. klašu skolēniem A. Kāposts izklāstīja projekta mērķus un ieguvumus katram dalībniekam. “Vēlos palīdzēt projekta dalībniekiem atvērties, kļūt radošiem, uzstāties lielas auditorijas priekšā un veidot sarunas, kas mūsdienu pasaulē ir ļoti svarīgi”, sacīja jaunietis. Ar projekta nosacījumiem tiks iepazīstināti ieinteresēto skolēnu vecāki un tad tiks lemts par konkrētu skolēnu iesaistīšanos tajā.

Kļūsti atvērts - 01 Kļūsti atvērts - 02