Home » Bez tēmas » Rosina izvēlēties dārzkopja profesiju

Rosina izvēlēties dārzkopja profesiju

Rosina izvēlēties dārzkopja profesiju - 01Turpinās 9. klašu skolēnu tikšanās ar dažādu mācību iestāžu pārstāvjiem. Šoreiz skolas viesi bija pārstāvji no Bulduru Dārzkopības vidusskolas. Floristikas nodaļas vadītāja un skolotāja Ilze Bāne kopā ar studentiem Elīnu Cēsnieci un Stīvenu Lisovu iepazīstināja ar skolā apgūstamajām profesijām – parka dārznieks, dārznieks, floristikas speciālists, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, sekretārs.

Jaunieši raksturoja Dārzkopības vidusskolas darba ikdienu, mācību procesu, rosināja devītklasniekus izvēlēties apgūt skolā piedāvātās specialitātes. I.Bāne stāstīja par florista darbu kā ļoti radošu, māksliniecisku nodarbošanos, ko veikt nekad nav garlaicīgi.

Tuvāk ar Bulduru Dārzkopības vidusskolā piedāvātajām izglītības programmām vari iepazīties mājas lapā www.bulduri.lv.

Rosina izvēlēties dārzkopja profesiju - 02 Rosina izvēlēties dārzkopja profesiju - 03 Rosina izvēlēties dārzkopja profesiju - 04 Rosina izvēlēties dārzkopja profesiju - 05