Home » Bez tēmas » Konkursu un olimpiāžu laiks

Konkursu un olimpiāžu laiks

Konkursu un olimpiāžu laiksNorisinājušās Bauskas un Rundāles novadu olimpiādes fizikā un ķīmijā. Šogad izcilus rezultātus demonstrē 9.a klases skolniece Karolīna Auziņa. Ķīmijas olimpiādē viņai atzinība, bet fizikas olimpiādē – 3.vieta novadā.

Bauskas un Rundāles novadu krievu valodas konkurss 12. februārī norisinājās mūsu skolā. Konkursu organizēja un vadīja IN krievu valodas metodiskā apvienība, ko vada skolotāja Anna Dupure. Skolēni piedalījās izteiksmīgas runas un tulkotāju konkursos. Starp vairāk nekā 60 dalībniekiem izcēlās arī mūsu audzēkņi. 2.vietu izteiksmīgas runas konkursā ieguva Viktorija Ļuļe (sk. I.Semjonova) no 6.b klases, 6.a klases skolniece Elizabete Urusova (sk. A.Dupure) priecājās par 3. vietu šajā konkursā. 8.kl. skolniekam Eināram Ivanovam (sk. A.Dupure) – 3.vieta tulkotāju konkursā.

Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu un sveicam!