Home » Bez tēmas » Plūdoņa diena

Plūdoņa diena

9. marta rīts Bauskā bija neparasts – Bauskas Centrālās bibliotēkas darbinieku rosināti daudzi baušķenieki svinēja dzejnieka Viļa Plūdoņa dzimšanas dienu. Arī mūsu skolas 5.a, 6.a, 6.b., 7.a., 8. un 9.a klašu skolēni kopā ar literatūras skolotājām I. Mašali un I. Ālmani piedalījās šajās aktivitātēs. Pa ceļam uz pilsētas “Lielo bibliotēku” skolēni apstājās Plūdoņa piemiņas vietā Saules dārzā, kur 8.klases skolniece Amanda Broka norunāja savu dzejoli “Rīts Mēmeles krastā”. Bibliotēkā visi aplūkoja Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi un balsoja par 3 labākajiem darbiem. Bibliotēkas darbinieces demonstrēja prezentāciju par Plūdoni, uzdeva viktorīnas jautājumus. Labākie atbildētāji tika arī pie balviņām – svecēm un puķu sēklām. Skolēni atzina, ka bija prieks par šo pasākumu un ir lepnums būt Plūdoņa novadniekiem.

Plūdoņa diena 2015 - 01 Plūdoņa diena 2015 - 02 Plūdoņa diena 2015 - 03