Home » Bez tēmas » Deju kolektīvi ceļā uz šīs vasaras lielajiem svētkiem

Deju kolektīvi ceļā uz šīs vasaras lielajiem svētkiem

(Foto – Ivars Bogdanovs, BDz)

Svētdien, 15. martā profesionāla žūrija izvērtēja novada deju kolektīvu sniegumu. Mūsu kolektīviem šīs vērtējums ir ļoti augsts, jo visi mūsu dejojošie kolektīvi ieguva 1. pakāpes diplomus. Kolektīvu vadītāja S. Zemīte stāsta, ka vislielākā uzmanība tika pievērsta dejas tehnikai un horeogrāfijas precizitātei, mākslinieciskajam izpildījumam un rakstura atklāsmei, muzikalitātei un tautas tērpa valkāšanas kultūrai, skatuves kultūrai un kolektīva kopiespaidam. Deju skolotāja ir ļoti gandarīta par skates rezultātiem. Viņa uzteic bērnus par izturību, pateicas par atbalstu vecākiem un skolotājiem.

Mēs visi ļoti ceram, ka ieguldītais darbs un skates rezultāti nodrošinās dejotāju piedalīšanos 11. Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Vai tā būs, uzzināsim tikai maijā, kad beigsies skates visā valstī un tiks apkopoti to rezultāti.