Home » Bez tēmas » Kultūras centrā “Šķind zemīte, rīb zemīte”

Kultūras centrā “Šķind zemīte, rīb zemīte”

Šķind zemīte, rīb zemīteSkolēnu brīvlaika izskaņā dziedošie Bauskas pilsētas skolēni pulcējās Kultūras centrā, lai piedalītos koncertā “Šķind zemīte, rīb zemīte”. Skatītāji klausījās visu pilsētas skolu koru priekšnesumus. Bauskas valsts ģimnāziju pārstāvēja 5.‑9.klašu koris un ģimnāzijas jauktais koris diriģentes Mārītes Jonkus vadībā, 2.vidusskolas skolotāja Diāna Siliņa diriģēja vidusskolas meiteņu kori un zēnu kori. Ilze Žubēre, mūsu skolas mūzikas skolotāja kopā ar 5.‑9.klašu kori arī sniedza ieskatu vasaras dziesmu svētku repertuārā. Visi kori izpildīja arī trīs kopīgas dziesmas. Koru diriģentes pārrunāja arī turpmāko darbu, gatavojoties koru skatēm 31. martā un 23. aprīlī.

Koncerta apmeklētāja Nellija Zeltiņa bija sajūsmā par bērnu dziedājumu un izteica apbrīnu par diriģentu pacietību un prasmi, iemācot dziedātājiem tik sarežģītu repertuāru. Tas ir ļoti labi, atzina N.Zeltiņa, ka skolas rīko kopīgus koncertus, lai dziedošie bērni un skolotāji viens otru varētu atbalstīt un kopt latviskās dziedāšanas tradīcijas.

Vēlēsim koristiem veiksmi skatēs!