Home » Bez tēmas » Piedalās debašu konkursā

Piedalās debašu konkursā

Piedalās debašu konkursā25. martā Bauskas Valsts Ģimnāzijā notika Bauskas novada 9.klašu debašu turnīrs. Piedalījās 6 komandas, taču kā neapšaubāmus līderus sevi pierādīja Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas pilsētas pamatskolas komandas. Debatētāji spraigi diskutēja par tēmu „Vai Latvijas iedzīvotājiem II pasaules kara beigās vajadzēja/nevajadzēja doties bēgļu gaitās”. Turnīrs notika divās kārtās, pēc tam – fināls. Pēc iegūto punktu skaita BPP komanda bija līdere, bet finālā žūrija atzina BVĢ komandas pārākumu. Par daudz ko varētu arī strīdēties, bet ar tiesnešiem to nedara.

Liels paldies Bauskas pamatskolas komandai – Karolīnai Auziņai, Deividam Rūdim Āboliņam un Artūram Jānim Krūmiņam. Spožākie skolas debatētāji izcēlās ar savu erudīciju, taču ne visi zina, ka panākumu pamatā bija ilgs un metodisks darbs. Prieks, ka ļoti spilgti sevi parādīja Artūrs Jānis Krūmiņš, kurš demonstrēja apskaužamu oratora talantu un izcilas zināšanas.

Paldies mūsu skolas komandai!

Dainis Cipulis