Home » Bez tēmas » Apbalvo Aspazijai veltītā konkursa laureātus

Apbalvo Aspazijai veltītā konkursa laureātus

Apbalvo Aspazijai veltītā konkursa laureātusBauskas kultūras centrā 25. martā notika dzejnieces un dramaturģes Aspazijas 150. dzimšanas dienai veltīts sarīkojums. Tajā sumināja Bauskas novada skolēnus – Aspazijai veltīto jaunrades darbu laureātus.

Patīkami, ka visaugstāko vērtējumu 6. – 8. klašu grupā ieguvušas mūsu skolas 7.a klases audzēknes: Paulai Kristiānai Daugulei – 1. vieta, Luīzei Druviņai – 2. vieta, Dinijai Salasgrāvei – 3. vieta. Žūrija, kurā strādāja literatūras un kultūras jomas speciālisti, slavēja meitenes par oriģināla žanra izvēli, neparastiem salīdzinājumiem, savas personības sasaisti ar Aspaziju un glītu darba noformējumu.

Uzslavas rakstus par piedalīšanos jaunrades darbu konkursā saņēma arī 9.a klases skolnieces Santa Koroļkova, Karolīna Auziņa un Elīna Pole.

Latviešu valodas skolotājas teic paldies visiem audzēkņiem, kas rakstīja Aspazijas jubilejai veltītu konkursa darbu. Bija daudz ļoti skaistu domrakstu, diemžēl noteikumi ļāva konkursam izvirzīt tikai trīs darbus katrā klašu grupā.

Ieva Mašale,
latviešu valodas un literatūras skolotāja