Home » Bez tēmas » Tikšanās ar rakstnieci un dzejnieci Evu Mārtužu

Tikšanās ar rakstnieci un dzejnieci Evu Mārtužu

..mūsu skolā notika 10. aprīlī, 14. Grāmatu svētku ietvaros. Šos svētkus organizē Bauskas centrālā bibliotēka. Kā jau Grāmatu svētkos ierasts, notika sarunas ar grāmatu autoriem, izdevējiem un politiķiem. Šogad Bauskas iedzīvotājiem un deputātiem bija iespēja tikties ar Latvijas prezidentu Andri Bērziņu.

Svētku moto šogad bija publicista Arno Jundzes sentence «Grāmata veicina domāšanas procesu».

Eva Mārtuža pārdomu pilnā sarunā ar jauniešiem arī aicināja skolēnus būt domājošiem, radošiem. Viņa iepazīstināja ar savas jaunākās grāmatas “Bize vētras acī” tapšanas vēsturi. Skolēni iejutās grāmatas tēlos, uz brīdi kļūstot par literārā lasījuma dalībniekiem, par ko saņēma balvā rakstnieces grāmatas. E. Mārtuža pastāstīja par sevi, par to, kāpēc kļuvusi par rakstnieci. Tikšanās noslēgumā skolēni ieklausījās viņas lasītajā dzejā.

Eva Mārtuža - «Bize vētras acī» Tikšanās ar rakstnieci un dzejnieci Evu Mārtužu - 01 Tikšanās ar rakstnieci un dzejnieci Evu Mārtužu - 02 Tikšanās ar rakstnieci un dzejnieci Evu Mārtužu - 03