Home » Bez tēmas » Vai tu zini, kas ir kvartets?

Vai tu zini, kas ir kvartets?

Šādu jautājumu 1.-4. klašu skolēniem uzdeva Bauskas mūzikas skolas direktores vietniece izglītības jomā Inita Idere-Bankava. Viņa pieteica Bauskas mūzikas skolas audzēkņu ikgadējā koncerta dalībniekus un viņu izpildītos skaņdarbus. Dzirdējām vijoles, trompetes, saksofona un klavierspēli, kā arī vokālos skaņdarbus, ko izpildīja mūsu skolas skolēni, kas mācās Mūzikas skolā. Viena mācību stunda pagāja nemanot un bija ļoti patīkams un jauks sākums jaunajai darba nedēļai.

Stundas noslēgumā I. Idere-Bankava aicināja arī citus skolēnus mācīties mūzikas skolā.

Paldies ciemiņiem par skaisto koncertu!