Home » Bez tēmas » Padziļināti apgūst zināšanas par zobu kopšanu

Padziļināti apgūst zināšanas par zobu kopšanu

Padziļināti apgūst zināšanas par zobu kopšanuIeva Kudlāne, Klēra Kuļikauska, Zane Balcere, Paula Linde, Laura Goldberga un Zane Vrubļevska no 5.a klases noteikti visā skolā ir zinošākās par zobu higiēnas jautājumiem. Meitenes skolotājas Līgas Purenas vadībā 16. aprīlī piedalījās Zemgales Mutes veselības centra organizētajā viktorīnā “Esi gudrs, būsi vesels”. Dažādos atraktīvos uzdevumos skolēni no 12 novada skolām rādīja savas zināšanas par zobu kopšanu. Mūsu meitenes tika uzteiktas par interesantajiem, pasākuma tēmai atbilstošajiem tērpiem un labajām zināšanām. Pašas viktorīnas dalībnieces atzina, ka guvušas jaunu pieredzi, jo pirmo reizi piedalījušās šādā pasākumā. Turpmāk labāk rūpēties par savu veselību viņām palīdzēs arī papildus iegūtās zināšanas.