Home » Bez tēmas » Putnēni izlido no ligzdas

Putnēni izlido no ligzdas

10.jūnija rīts skolā sākās ar ziedu un zaļumu smaržu, jo 8.klases skolēni rotāja skolu un tās ieeju izlaidumam. Pēcpusdienā skolotāju Olgas Vinogradovas un Guntas Birštes audzināmo klašu skolēni saņēma apliecības par pamatizglītības iegūšanu. IZLAIDUMĀ absolventus uzrunāja skolas direktors Jānis Rumba. Viņš uzteica daudzus, kuri labi un izcili mācījušies, bijuši aktīvi skolas dzīvē. Visos eksāmenos vērtējumu 10 saņēmusi Karolīna Auziņa, bet Elīna Pole visus pārbaudījumus kārtojusi uz 9. Novada domes izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas priekšsēdētāja Inita Nagņibeda jauniešiem atgādināja, lai viņi nekad aizmirst savas mājas, savu valsti. Ar izjustām dziesmām klātesošos priecēja pasākuma vadītāja Aija Dūmiņa un Jānis Dūmiņš. Laba vēlējumus un pateicību skolai un skolotājiem izteica skolēnu vecāki. Lai izdodas viss iecerētais, absolventiem vēl arī viss skolas kolektīvs!

DSCF2140 DSC00238 DSC00228 DSC00218 DSC00198 DSC00188 DSC00191 DSC00193