Home » Bez tēmas » Iezvana jauno mācību gadu

Iezvana jauno mācību gadu

Satikšanās prieks, jautrība, pārdomas, biklums – šīs un citas emocijas valdīja 1.septembrī mūsu skolas apkārtnē un telpās. Nelielā brīdī  starp lietus gāzēm tapa tradicionālā kopbilde. Emocionālas uzrunas skolas foajē visai skolas saimei veltīja 1.un 9.klašu skolotājas G.Spure un I.Junkurēna. Samanta Cielava 9.klases vārdā izteica sirsnīgus novēlējumus pirmklasniekiem, kuri šogad mūsu skolā ir 35. Klātesošos skolēnus un vecākus uzrunāja skolas direktors J.Rumba. Viņam rīts bija sācies ar telefoninterviju LTV. Direktors iepazīstināja ar jaunajiem pedagogiem – datorzinību skolotāju Andu Roni, sporta skolotājiem Ilonu Dramačonoku un Raivi Maķevicu un mājturības un fizikas skolotāju Ilgoni Abramčiku. Skolas padomes vārdā visus sveica arī Gundars Krūmiņš. Muzikālus priekšnesumus sniedza Klēra Kuļikauska, Samanta Staškevica, Endijs Rotšteins un Adriana Miglāne. Sems Patriks Paļulis, Dinija Salasgrāve un Paula Druviņa veltīja visiem dzejas rindas un nelielu teatrālu uzvedumu. Direktora vietniece Iveta Semjonova radīja saviļņojošu brīdi, kad skolotāju, skolēnu un vecāku rokās esošie zvaniņi melodiski aicināja visus uz pirmo šī mācību gada stundu. Uz Zinību dienu bija atnākuši arī daudzi skolēnu vecāki. Jānis un Sarmīte Maskali šogad katru rītu uz skolu posīs piecus skolēnus, divas viņu meitas jau skolu beigušas. Kopumā šogad mūsu skolā mācīsies 294 skolēni. Lai mācību gads mums visiem radošs un darbīgs!

DSCF2377 DSCF2421 DSCF2422 DSCF2435 DSCF2445 DSCF2460 DSCF2463 DSCF2482 DSCF2485 Maskalu ģimene