Home » Bez tēmas » 5.-9.klašu koris piedalās koncertā “SAVU DZIESMU DZIEDU TEV”

5.-9.klašu koris piedalās koncertā “SAVU DZIESMU DZIEDU TEV”

Skaistu dāvanu sev un Latvijai svētkos sagādāja trīs skolu muzikālie kolektīvi. 12.novembra vakarā Misas kultūras namā izskanēja  koncerts “SAVU DZIESMU DZIEDU TEV”. Tajā piedalījās  Misas vidusskolas dziedošie kolektīvi – meiteņu koris, zēnu koris  un 4.-7.klašu ansamblis (vadītāja Zaiga Jēgere),  Bauskas Valsts ģimnāzijas jauktais koris Mārītes Jonkus vadībā un Bauskas pilsētas pamatskolas 5.-9.klašu koris un meiteņu ansamblis (vadītāja Ilze Žubēre). Koncertā izskanēja  I.Kalniņa, R.Paula, V.Zilvera, Z.Liepiņa  u.c. autoru dziesmas un tautas dziesmu apdares. Īpašu sajūsmu izraisīja zēnu kora atraktīvais un niansētais dziedājums. Koncertu caurvija Latvijas mīlestības motīvs, ko paspilgtināja arī izjustās dzejas rindas. Noslēgumā izskanēja kopdziesmas – M.Brauna “Saule, Pērkons, Daugava” un J.Aišpura “Kalniem pāri”.  Misas vidusskolas direktore Rūta Kārkliņa savā uzrunā pateicās katram koncerta dalībniekam, īpaši sirsnīgus vārdus veltot mūzikas skolotājām un diriģentēm. Viņa aicināja glabāt un kopt latviskās dziedāšanas tradīcijas, krāt dvēseles gaismu, tā stiprinot Latviju, savu dzimto vietu un mūsu  kultūras vērtības. Klātesošie ieklausījās diriģentes Mārīte Jonkus domās par katra dziedātāja un katras skolas kolektīva kopīgu atbildību kora dziedāšanas tradīciju saglabāšanā. Diriģentes vienojās, ka nākamā koru dziesmotā tikšanās notiks Bauskā.

DSCF3368 DSCF3360 DSCF3357 DSCF3355 DSCF3351 DSCF3344