Home » Bez tēmas » Pošam skolu Latvijas svētkiem

Pošam skolu Latvijas svētkiem

Novembra pirmajā pusē vienmēr pašas skaistākās un mīļākās šķiet  tumši sarkanā un baltā – Latvijas karoga krāsas. Tās tiek izmantotas, rotājot skolu pirms Valsts svētkiem. Daudzu klašu skolēni svētku noskaņu radījuši arī savās klasēs, kopā ar skolotājām veidojot dažādus dekorus, zīmējot plakātus. Ierosmei labi noderējusi arī bibliotēkā iekārtotā grāmatu izstāde par Latviju. Vizuālās mākslas nodarbībās pie Skolotājas Daigas Sējējas top apsveikumi ģimenēm. Tos ar aizrautību veidojušas Keita Pauloviča, Elīza Savicka un citi skolēni. Skolotāja Līga Purena jau tradicionāli svētku noformējumā ietērpj vecās skolas gaiteni, bet skolotājai Vitai Lukšai nepietrūkst izdomas, izrotājot aktu zāli. 1.b klases skolēni kopā ar skolotāju Guntu Spuri vizuālās mākslas stundā mēģinājuši veidot savu starojošās Rīgas versiju, izmantojot atklātnīti un plastilīnu. Paldies visiem, kuri šajā un iepriekšējā nedēļā padarīja mūsu skolu skaistāku un svinīgāku! Lai mums skaisti svētki un – tiekamies Valsts svētku koncertā 17.novembrī!

DSCF3369 DSCF3371 DSCF3383 DSCF3384 DSCF3391 DSCF3395 DSCF3399