Home » Bez tēmas » Saņem pateicību no Valsts prezidenta

Saņem pateicību no Valsts prezidenta

Piektdien, 13.novembrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis apbalvoja konkursa “Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā” uzvarētājus. Skolotājas Ievas Mašales rosināti, daudzi mūsu skolas skolēni arī piedalījās konkursā. Pirms diviem gadiem mūsu skolas audzēkne Elza Sējējas runa bija labākā visā valstī. Šogad skolotāja arī ir ļoti gandarīta par to, ka vairāku skolēnu konkursa runas ir augstu novērtētas, un viņi no Valsts prezidenta saņem pateicības vēstuli un apsveikumu Latvijas svētkos. Šie skolēni ir: Roberts Kārklis, Ieva Kudlāne, Gerda Kerija Dreimane, Elīna Elizabete Daugule, Klēra Kuļikauska, Lība Dārta Stankeviča, Juris Ručš, Elīna Stašāne, Dinija Salasgrāve, Zane Balcere, Luīze Druviņa, Roberts Rēbuks. Paldies skolotājai par patriotisma audzināšanu un skolēnu motivēšanu piedalīties šajā konkursā!

Par to, kas konkursa darbus vērtēja, kuri bija labāko runu autori, lasi šeit: http://www.president.lv/pk/content/?cat_id=603&art_id=23580 DSCF3404 DSCF3402