Home » Bez tēmas » Ar domām par Latviju

Ar domām par Latviju

Šodien ar PILSONĪBAS  STUNDU klasēs noslēgsies pasākumu un nodarbību cikls, veltīts Latvijas dzimšanas dienai.  LĀČPLĒŠA DIENĀ – 11. novembrī skolēnu pašpārvalde, kā arī sākumskolas klases kopā ar audzinātājām devās pie Bauskas Brīvības pieminekļa. 7.a klase un skolotāja Daiga Sējēja piedalījās BJC organizētajā “Patriotisma dienā”. Tas bija orientēšanās pārgājiens un skrējiens, kura laikā bija jāatrod vairāki ar Brīvības cīņām saistīti objekti Bauskā. 12.novembrī skolotājs Dainis Cipulis  organizēja DEBATES par tēmu “Kā svinēt valsts svētkus?” Debatēs piedalījās komandas no 8. un 9.klasēm. 17.novembrī skolas interešu izglītības grupas sniedza SVĒTKU KONCERTU. Skolotājas Rozes Bruģes vadītās teātra grupas meitenes no 8.a klases izjusti runāja par lietām, notikumiem un ļaudīm , ar ko Latvijā lepojas. Arī skolas direktors Jānis Rumba lepojās ar skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekiem un kolektīviem. Labākie skolēni mācību darbā saņēma pateicības. Tie bija Keita Asone, Geda Kerija Dreimane, Rebeka Zotova, Daniela Adžanta Brilovska, Endija Zaumane, Līva Šneidere-Zegnere, Elīna Elizabete Daugule, Gundars Rēbuks, Samanta Cielava, Elizabete Domokejeva, Luīze Druviņa, Dinija Salasgrāve, Elīna Stašāne, Paula Kristiāna Daugule, Dāvids Burmistrovs, Klēra Kuļikauska. Pateicību par atsaucību un godprātīgu darbu saņēma skolotājas Aija Dūmiņa un Gunta Biršte, un lietvede Eva Pauloviča. Īpaši tika uzteikts 2.-3.klašu deju kolektīvs un deju skolotāja Santa Zemīte. Koncertā skanēja 1.-4., 5.-9.klašu koru un meiteņu ansambļa dziedātās dziesmas (vadītāja Ilze Žubēre). Raitu dejas soli ritināja 1., 2.-3., 4.-5. un 7.-9.klašu deju kolektīvi (vadītāja Santa Zemīte).Patriotisku dzeju runāja Samanta Cielava, Karlīna Visocka un Gundars Rēbuks (skolotāja Inga Briede). Visu programmu kopā salika un koncertu izjusti vadīja Iveta Semjonova. Uz svinīgo pasākumu bija ieradušies daudzu skolēnu vecāki un vecvecāki. Lai šajās dienās kopīgi izjustais lepnums par savu valsti mums palīdz arī ikdienā būt patriotiem un darīt savus darbus pēc labākās sirdsapziņas!

DSCF3411 DSCF3522 DSCF3504 DSCF3492 DSCF3464 DSCF3420 DSCF3427 DSCF3441 DSCF3457 DSCF3460 DSCF3418