Home » Bez tēmas » Sportiskais un panākumiem bagātais maijs

Sportiskais un panākumiem bagātais maijs

Maija sākums bijis ražīgs mūsu skolas sportistiem. 6.maijā sezonas atklāšanas sacensībās vieglatlētikā 1.skolu grupā skolas komandas 2003./2004.gadā dzimušie zēni un meitenes ieguvuši 1.vietu. 10.maijā norisinājās 4-cīņas sacensības “Draudzība”starp Bauskas un Rundāles novadiem. Mūsējie – G.K.Dreimane, S.Dorči, M.Ābele un L.Goldberga komandu vērtējumā izcīnīja pirmo vietu. Individuāli arī izcēlās mūsu sportisti – Samantai Dorči – 1.vieta, Gerdai Kerijai Dreimanei – 2.vieta.  12.maijā notika Bauskas novada 7.jaunatnes olimpiāde, kurā mūsu skolas zēniem – 3.vieta, bet meitenēm – ceturtā vieta. Visiem sportistiem lai pietiek spēka gan labiem rezultātiem sportā, gan veiksmīgi pabeigt mācību gadu!

Sports