Home » Bez tēmas » Akcijā “Savai skolai” sakrāts daudz noderīgu lietu

Akcijā “Savai skolai” sakrāts daudz noderīgu lietu

Vai atceries, kā cītīgi krājām MAXIMA-s veikalos iegūstamās uzlīmes akcijā “Savai skolai”? Pienācis brīdis, kad akcijā kopīgi sakrātās uzlīmes pārvērtušās skolai noderīgās lietās. Un tā – esam saņēmuši novusa komplektu, krāsu printeri, mūzikas centrus, portatīvo datoru, videokameru, fotokameru un guaša krāsu komplektu (8 litri dažādu krāsu!). Šīs lietas tiks izmantotas skolēnu sporta, kultūras un mākslas aktivitātēm, to dokumentēšanai. Datortehnika tiks izmantota skolas reprezentēšanas vajadzībām, bet printeris atradīsies skolotāju istabā. Vēlreiz paldies visiem klašu kolektīviem, skolēniem, skolēnu vecākiem, skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem, kas veicināja šo noderīgo mantu nokļūšanu mūsu skolā.