Home » Bez tēmas » Dzejas dienās – uz „Lejeniekiem”

Dzejas dienās – uz „Lejeniekiem”

6. klašu skolēni Viļa Plūdoņa „Lejenieku” mājas pagalmā 13. septembrī krāšņi, lustīgi un azartiski nosvinēja Dzejas dienas.

Skolēni darbojās vairākās radošajās darbnīcās un paši izveidoja īpašu darbnīcu – „Plūdoņa ielu”. Ciemos uz „Plūdoņa ielu” nāca Bauskas novada skolu 5. un 6. klašu bērni – pavisam 12 komandas. Mūsu veidotajā darbnīcā bija jāveic dažādi uzdevumi – vajadzēja šo to zināt par V. Plūdoni un viņa dzejoļus papildināt ar putnu dziesmām. Interesanta izvērtās fotografēšanās, kad viesiem vajadzēja atveidot V. Plūdoņa dzejoli. Ļoti meistarīgi „Plūdoņa ielā” strādāja Elīna Elizabete Daugule, Betija Upelniece, Keita Asone, Gerda Dreimane, Madara Pinte un Krista Mašinska.

Skolotājas Dina Ālmane un Ieva Mašale teic paldies Dzejas dienu dalībniekiem – 6. klašu skolēniem. Paldies par ziediem, kas sagūla uz dzejnieka atdusas vietas, un veselīgajiem našķīšiem – burkāniem!

DSCF0417DSCF0424 DSCF0489 DSCF1823