Home » Bez tēmas » Iegriež KARJERAS KOMPASU un iekāpj TEHNOBUSĀ

Iegriež KARJERAS KOMPASU un iekāpj TEHNOBUSĀ

10.oktobrī Latvijā un arī Bauskā sākās KARJERAS NEDĒĻA. Bauskas Valsts ģimnāzijā notika šī pasākumu cikla atklāšana. Skolēni no 8 novada izglītības iestādēm bija pulcējušie, lai noklausītos novada domes priekšsēdētāja Raita Ābelnieka, Izglītības nodaļas metodiķes Baibas Stūres, VNA darbinieces Lāsmas Maikūnes un pasākuma vadītājas Solvitas Jirgensones uzrunas. Pasākuma gaitā tika izspēlētas pašu izdomātās karjeras spēles. Mūsu skolas “Spridzeklīši” – 9.a klases meitenes Luīze un Dinija vadīja skolas viktorīnu, bet Kristiāna Paula,  Elīna,  Reinis, Kristers, Anrijs un Toms pildīja citu skolu sagatavotos uzdevumus. Īpašs paldies Reiņa vectēvam par tehnisko palīdzību!

11.oktobra rītā 6.un 7.klašu skolēni kāpa TEHNOBUSĀ, kas bija piestājis pie novada administrācijas ēkas. Skolēni devās aizraujošā ceļojumā pa inženierzinātnēm. Ar interesi tika aplūkots 3D printeris darbībā, kā arī metināšana, virpošana. Ieva un Betija pat mēģināja ražot elektrību! Autobusa “šoferīšu” stāstījums lika secināt, ka vairāk jāmācās matemātika, fizika, datorzinības, lai varētu iekļauties darba tirgū un kļūt par labu speciālistu.

DSCF6565DSCF6589 DSCF6600 DSCF6675 DSCF6680 DSCF6683 DSCF6690 DSCF6697