Home » Bez tēmas » Lepojamies ar Latviju

Lepojamies ar Latviju

Klāt Lāčplēša diena, kad pieminam karavīrus, kas 1919.gada novembrī aizstāvēja Latvijas valsti, padzenot Bermonta kaujiniekus no Pārdaugavas un arī no Latvijas. Kopš tā laika 11.novembris ir Varoņu atceres diena. Esam savas valsts patrioti un šajā laikā rotājamies ar sarkanbaltsarkano lentīti. Daudzi šo lentīti izgatavojuši paši, arī mūsu skolas 1.a klases skolēni. Skolā visur jūtam patriotiskās nedēļas elpa – telpas rotā atbilstoši dekori, skolas vestibilā redzama skolēnu zīmējumu izstāde, kas veltīta Latvijai, tās kultūras manojumam.  Vēstures stundās 6.-9.klasēs skolotājs Dainis Cipulis vadīs tematiskas nodarbības, 1.-4.klasēs skolēni kopā ar skolotājām pārrunās Latvijas vēstures svarīgākos notikumus. Skolēnu pašpārvalde 17.30 dosies uz svinīgo pasākumu pie Bauskas Brīvības pieminekļa, pēc tam piedalīsies lāpu gājienā. Daudzi 8.-9.klašu skolēni izmantos iespēju Kultūras centrā noskatīties V.Kairiša mākslas filmu “Melānijas hronika”, kas vēsta par 1941.gada izsūtīšanu.

DSCF7046DSCF6992 DSCF6997 DSCF7032 DSCF7035 DSCF7038 DSCF7039 DSCF7043