Home » Bez tēmas » Mūsu sveiciens Latvijai dzimšanas dienā

Mūsu sveiciens Latvijai dzimšanas dienā

.. bija svētku koncerts divās daļās. Tajā piedalījās dziedoši, dejojoši, runājoši un spēlējoši jaunie mākslinieki. Skolotājas Ilzes Žubēres vadītie kolektīvi – 2.-4.klašu koris, 5.-9.klašu koris, zēnu un meiteņu ansambļi izpildīja patriotiskas un dvēseliskas dziesmas.  Koncertu kuplināja arī solisti Gabriels Cipruss un Sendija Pole. Pirmo uzstāšanos piedzīvoja skolotājas Ingas Bukšas vadītais 1.klašu ansamblis, aicinot visus iekāpt Rīgas tramvajā. Učiņdanci dejoja 1.-2.kl. deju kolektīvs, bet dejotāji no 3.-4.klasēm godināja Saulīti. Skaistus dzejas vārdus Latvijai veltīja Sendija Pole, Elīna Daugule, Ketlīna Juškēvica un Arneta Hegenbarte-Petrika. Lirisku dzejas kompozīciju dzirdējām 9.a klases meiteņu izpildījumā (skolotāja R.Bruģe). Svētku koncertā bija arī brīdis, kad tika godināti labākie skolēni mācībās un citās aktivitātēs. Skolēnu fotogrāfijas pirms svētkiem tika ievietotas skolas stendā “Ar viņiem lepojamies”. No direktora J.Rumbas pateicības par mācību darbu saņēma Dāvids Burmistrovs, Gundars Rēbuks, Elīna Elizabete Daugule, Betija Upelniece, Keita Pauloviča, Anastasija Marčenko, Janīna Šumeiko, Nadīna Šumeiko, Klēra Kuļikauska, Keita Asone, Paula Kristiāna Daugule, Luīze Druviņa, Dinija Salasgrāve, Elīna Stašāne, Roberts Rēbuks, Kitija Untāle. Tika apsveikti arī labākie sportisti, mākslas grupu, skatuves runas un teātra grupu dalībnieki. Pateicību par godprātīgu darbu saņēma arī skolotājas Kristīna Kondrotaite un Iveta Semjonova, un skolas darbiniece Dzidra Strautiņa. Lai mūsu turpmākais ikdienas darbs arī ir dāvana Latvijai un pašiem sev!

DSCF7128DSCF7121 DSCF7132 DSCF7134 DSCF7138 DSCF7141 DSCF7143 DSCF7157 DSCF7161 DSCF7173 DSCF7179 DSCF7183 DSCF7189 DSCF7202 DSCF7211 DSCF7212