Home » Bez tēmas » Izskan Baltais koncerts un – sākas skolēnu brīvlaiks!

Izskan Baltais koncerts un – sākas skolēnu brīvlaiks!

Izskanējis gada pēdējais  –  Baltais koncerts. To noklausījās ne tikai skolēni un viņu vecāki un vecvecāki, bet arī pensionētās skolotājas Agra Rūtenberga un Inese Ceple, kuras tradicionāli kopā ar citiem  skolas senioriem ir aicinātas uz šo pasākumu. Sirsnīgus novēlējumus visiem izteica skolas direktors Jānis Rumba un koncerta veidotāja un vadītāja direktora vietniece Iveta Semjonova. Baltā koncerta dalībnieki – abi skolas kori, meiteņu un zēnu ansambļi, teātra 5.a kl. un 9.a kl. grupu dalībnieki, dzejas runātāji Sendija Pole, Elīna Daugule, Patriks Paļulis, Kalvis Olavs, solist Pēteris Vinogradovs, Sendija Pole un Daniels Dedkovs, instrumentālo skaņdarbu izpildītāji Evelīna Burmistrova, Klēra Kuļikauska, Paula Druviņa, Alise Kalderauska, Endijs Rotšteins  un interešu izglītības grupu skolotāji vēl visiem priecīgus visus gada nogales svētkus! Lai saturīgs un ģimenisks skolēnu brīvlaiks! Skolēni mācības atsāks 5.janvārī.

DSCF7609DSCF7611 DSCF7616 DSCF7619 DSCF7620 DSCF7623 DSCF7624 DSCF7625 DSCF7626 DSCF7633