Home » Bez tēmas » Zināt visu par drošu braukšanu ar velosipēdu

Zināt visu par drošu braukšanu ar velosipēdu

Tādu uzdevumu sev bija izvirzījuši 6.a klases zēni. Skolotājas Guntas Kiseļevas mudināti, viņi piedalījās CSDD rīkotajā satiksmes drošības konkursā 6.-8.klasēm “Gribu būt mobils”. Tajā piedalījās skolēni no 7 Latvijas reģioniem. Klasē tika izveidotas divas komandas – “Krams” un “GREDA”. Konkursa 1.un 2.kārta norisinājās attālināti – zēni pildīja dažādus testus, krustvārdu mīklu, atbildēja uz videojautājumiem. Tas viss notika klasē, kopīgi internetā iesniedzot atbildes. Komanda “GREDA”, kurā ir Gundars Rēbuks, Renārs Gausiņš, Ervins Zvidro, Aksels Barausks un Daniels Kristiāns Saldums, ir ieguvusi tiesības startēt konkursa pusfinālā, kas notiks 1.februārī Jelgavā. Konkursa gaitai iespējams sekot arī vietnē gribubutmobils.lv   Vēlēsim zēniem veiksmi!