Home » Bez tēmas » Zīmējumos iemūžina Bauskas jaunāko tiltu

Zīmējumos iemūžina Bauskas jaunāko tiltu

2.a klases skolēni kopā ar skolotāju Aiju Dūmiņu atsaucās novada administrācijas rosinājumam piedalīties  zīmējumu konkursā “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, jo būvniekiem ir svarīgas bērnu un jauniešu domas un viedoklis par viņu veikumu. Kopīgā pastaigā pa Bausku izrādījās, ka visiem domas un soļi ved uz jaunāko Bauskas tiltu pāri Mūsai. Pastaiga bija jautra – ar tilta pārstaigāšanu, aplūkošanu, pīļu un gulbju barošanu, dabas vērošanu. Pēc tās klasē tapa zīmējumi un stāstiņi par šo notikumu. Trīs labākie darbi, ko zīmējuši Lauris Čerņevskis, Renāte Līgotne un Edvards Kapelis, tiks nosūtīti uz Rīgu – Latvijas Būvnieku asociācijai, skates “Gada labākā būve Latvijā 2016” organizatoriem, kur piedalīsies konkursā. Priecāsimies par skaistajiem bērnu darbiem un, protams, par jauno Bauskas tiltiņu!

IMG_3386DSCF7889 DSCF7890 DSCF7892 DSCF7894 IMG_3383