Home » Bez tēmas » Betiju sumina Gaismas pilī

Betiju sumina Gaismas pilī

Starptautiskajā dzimtās valodas dienā, 21. februārī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā sumināja konkursa „Labi vārdi sirdi silda” laureātus. Viņu vidū bija arī Betija Upelniece – 6.b klases skolniece saņēma atzinību par stāstu „Prieks atver acis”.  Žūrija 418 iesūtīto darbu vidū Betijas domrakstu atzinusi par īpaši veiksmīgu, stāsta latviešu valodas skolotāja Ieva Mašale.

Dzimtās valodas dienai veltītā pasākumā piedalījās vairāki 6.b un 9.a klases skolēni. Konkursa dalībniekus sveica izglītības un zinātnes ministrs K. Šadurskis, pēc tam skolēni klausījās lekciju „Labi vārdi Latvijai”, vēroja pētījuma „Mans vārds” prezentāciju. Noslēgumā kā svecīte uz svētku kūkas bija Antras Stafeckas un Ulda Marhilēviča muzikāls priekšnesums un ekskursija pa Gaismas pili.