Home » Bez tēmas » Madaras zīmējums ceļo uz Čehiju

Madaras zīmējums ceļo uz Čehiju

Noslēgusies 45.Starptautiskā bērnu mākslas konkursa “Lidice 2017” Latvijas kārta.UNESCO 2017.gadu pasludinājusi par ilgtspējīgas tūrisma attīstības gadu, tāpēc 45.Starptautiskā bērnu mākslas izstāde-konkurss „Lidice 2017” ir veltīts tēmai „Ceļojumi”. Šajā konkursā piedalījās arī 5 skolēni no mūsu skolas. Tie bija – Betija Upelniece, Nadīna Šumeiko, Janīna Šumeiko, Anda Ārmane un Madara Šneidere – Zegnere. Madaras darbs iekļuva konkursa laureātu vidū, un viņas zīmējums “Ceļojums pie laumiņām” dosies uz Čehiju. Tur vienkopus saplūdīs daudzu citu valstu skolēnu darbi.  Konkursa Latvijas kārtā darbus vērtēja Valsts izglītības satura centra un Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izveidota žūrija: žūrijas komisijas priekšsēdētāja- māksliniece, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Grafikas kolekcijas glabātāja Valda Knāviņa; žūrijas komisijas locekļi: Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Dagnija Ramane un vizuālās mākslas metodiķe Viva Dzene, Rīgas Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” studijas „Mozaīka” vadītāja, Starptautiskā bērnu mākslas konkursa „Lidice” Čehijā žūrijas komisijas locekle Ilze Rimicāne. Konkursam tika iesūtīti 1165 darbi no 49 Latvijas novadiem un pilsētām. Laureātu apbalvošana notika 2017.gada 16.februārī  Rīgas Latviešu biedrības namā, kur arī mūsu Madara saņēma balvu – ērtu ceļojuma mugursomu.

DSCF7896Veiksmi Madaras zīmējumam Čehijas konkursā vēlam mēs visi un arī Madaras skolotāja Daiga Sējēja.