Home » Bez tēmas » Angļu valodā ar viedtālruni? Šodien drīkst!

Angļu valodā ar viedtālruni? Šodien drīkst!

Februārī notikuši vairāki pasākumi, kuros skanēja angļu valoda. 3.klases 15.februārī  angļu valodas zināšanas pielietoja radošajā darbnīcā. Bērni atcerējās vārdiņus un alfabētu. Par piemiņu no šīs pēcpusdienas viņiem palika pašu izveidots kubs ar apģērbu attēliem un vārdiņiem. 4.klases piedalās starptautiskā izdevniecības “Oxford University Press” rīkotā plakātu konkursā “Nākotne”. Strādājot grupās, bērni veido plakātu ar savu nākotnes vīziju. Darbi tiks nosūtīti uz šo izdevniecību. 6.klašu skolēni pārbaudīja savu erudīciju konkursā “Angliski runājošās valstis”. Tika izmantotas kontūrkartes, internetā atrodami fakti, attēli un video sižeti. 7.klases izmēģināja jaunu metodi, kurā jāstrādā ar viedtālruņiem. Viņi minēja populāru angļu dziesmu nosaukumus un risināja rēbusus  ar emociju zīmītēm. To skolēni darīja vietnē https://create.kahoot.it. Par šiem uzdevumiem visi bija sajūsmā un angļu valodas pēcpusdienā tika ievērojami pārtērēts  paredzētais laiks. Šīs aktivitātes  organizēja angļu valodas skolotājas Solveiga Gudkova un Inga Junkurēna.

DSCF7970DSC_0047 DSC_0048 DSCF7955 DSCF7956 DSCF7958 DSCF7960 DSCF7967 DSCF7968 DSCF7969