Home » Bez tēmas » Paulas, Elisas un Danas pirmie soļi biznesā

Paulas, Elisas un Danas pirmie soļi biznesā

Bauskas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Bauskas novada Izglītības nodaļu ik gadu rīko biznesa ideju konkursu “Es – jaunais uzņēmējs”. Šogad šajā konkursā skolotāju un savu vecāku rosinātas piedalījās arī dažas mūsu skolas skolnieces. 4.a klases skolniece Elisa Ābele strādāja pie tēmas “Ārstniecības augi”, 8.a klases skolnieces Danas Gailes biznesa idejas nosaukums bija “Ballējam, neguļam!”. Abu meiteņu skolotāja ir Baiba Apšāne. 3.a klases skolniece Paula Druseika prezentēja pašgatavotas rotas un dāvaniņas. Visas meitenes iekļuva labāko 30 dalībnieku vidū, bet Paula 1.-4.kl. grupā ieguva trešo vietu. Ar savas mammas Jurgitas Červinskas  palīdzību Paula apgūst dažādas rokdarbu tehnikas, darina interesantas rotas un apsveikumus, foto rāmīšus, dekupāžas tehnikā dekorē  sveces. Tā viņa jūtas noderīga sabiedrībai, izpauž savu radošumu, iepriecina savus draugus un tuviniekus, kā arī nedaudz papildina savus kabatas naudas krājumus. Paulu atbalstīja arī viņas klases audzinātāja Anželika Orlova.