Home » Bez tēmas » Mākslinieciskie kopdarbi “Toņos un pustoņos” iegūst augstu novērtējumu

Mākslinieciskie kopdarbi “Toņos un pustoņos” iegūst augstu novērtējumu

20.martā Bauskas Bērnu un jauniešu centrā notika Bauskas novada izstādes – konkursa “Zemgales toņi un pustoņi”noslēguma pasākums. No mūsu skolas uz šo izstādi tika iesniegti 4 kopdarbi, kurus darināja 32 skolēni. 2.pakāpes diplomus saņēma I.Platās, L.Purviņas, P.Daugules un E.Stašānes darbs “Zemgales brunču un jostu raksti” un darbs “Mēs – mazie baušķenieki”, ko darināja K.Jakuška, N.Šikova, E.Savicka, K.Pauloviča, J.Šumeiko, N.Šumeiko, K.Dambe, E.Kapelis, M.Šneidere – Zegnere, Z.Strautiņa. 6.klašu meiteņu smalkā balto darbu izšuvuma tehnikā veidotais darbs “Zemgales lauki ziemā” saņēma 1.pakāpes diplomu. Tikpat augstu novērtējumu saņēma darbs “Mana Bauska”, ko tekstilapdrukas un izšūšanas tehnikās izstrādāja E.Beikule, L.Maskale, K.Untāle, L.Druviņa, D.Salasgrāve un Ē.Veinberga. Šie abi darbi turpinās ceļu uz reģiona konkursu Jelgavā. Šajā pašā dienā BJC notika konkursa “Toņi un pustoņi” novada kārtas tērpu kolekcijas skate. 1.pakāpes diplomu skatē ieguva 6.b klases meiteņu darinātā kolekcija “Sarunas ar rozēm”(B.Upelniece, E.Daugule, E.Līcīte, K.Asone, L.Stankeviča). Tērpi tika darināti no trīs krāsu lina un īpašā tehnikā pītām rozītēm. Skolotājai Daigai Sējējai prieks par žūrijas augsto novērtējumu un meiteņu rūpīgo darbu. Arī šie tērpi turpinās priecēt skatītājus reģiona skatē 12.aprīlī Jelgas Mākslas muzejā. Turēsim īkšķus!