Home » Bez tēmas » Labi spēlē dambreti

Labi spēlē dambreti

No Bauskas Šaha un dambretes kluba vadītāja Māra Berga saņemtas ziņas par Bauskas pilsētas čempionātu dambretē U-9 vecuma grupas meitenēm 24.martā. Pieveicot piecas pretinieces un nospēlējot neizšķirti ar Martu Spruntuli, pirmo vietu un čempiones zeltagrupas medāļu saņēma Bauskas Sākumskolas meitene Keita Enija Platā. Otro vietu izcīnīja  astoņgadīgā Marta Spruntule no Bauskas pilsētas pamatskolas, kurai četras uzvaras un vēl neizšķirts rezultāts cīņā pret Elīzu Makavicku. Ar četrām uzvarām un zaudējumiem pirmo divu vietu ieguvējām, trešajā vietā ierindojās Martas skolas biedrene Sabīne Anna Gulbe. Olimpiskajā sešiniekā vēl iekļuva 2.vidusskolas meitenes Nikola Šakele, Aleksandra Mališeva un Elīza Makavicka. Otrdienas pēcpusdienā klubā sacentīsies U-9 vecuma grupas zēni, bet trīs labākās meitenes no U-9 grupas čempionāta, nākampiektdien, 31.martā varēs pacīnīties ar U-11 grupas meitenēm un varbūt iegūt kāroto medaļu.