Home » Bez tēmas » Dinija Salasgrāve – GADA SKOLĒNS 2017

Dinija Salasgrāve – GADA SKOLĒNS 2017

28.martā skolā finišēja konkursa “Gada skolēns 2017” skolas posms . 8.un 9.klašu izvirzītie skolēni jau pirms tam bija gan rakstījuši eseju, gan pildījuši erudīcijas testu. Otrdien meitenes , kas piedalījās konkursā par gada skolēna titulu, prezentēja savas vizītkartes un raksturoja savus talantus. 8.b klases skolniece Gerda Veršinska stāstīja par savām muzikālajām prasmēm,  demonstrēja saksofona spēli, kā arī mūzikas skolā gūtās balvas un atzinības. Endija Zaumane no 8.klases pārsteidza ar saviem panākumiem ūdensmotosportā, stāstīja par savu aizraušanos ar zīmēšanu. 9.a klases pārstāve Paula Kristiāna Daugule demonstrēja savus darbus, kas tapuši Mākslas skolā, kā arī uzskatāmi parādīja, ka prot savaldīt arī basketbola bumbu. Elvita Beikule lielāko daļu sava brīvā laika pavada, dejojot mūsdienu deju grupā “Lēra” un spēlējot klavieres Mūzikas skolā. Uzzinājām, ka Elvita nodarbojas arī ar svarcelšanu! Lai atbalstītu Elvitu kopīgā dejā, viņai palīgā nāca skolas absolventes Arnita Oliņa un Linda Platā. Dinija Salasgrāve un Luīze Druviņa pagūst ne tikai labi mācīties, piedalīties konkursos un olimpiādēs, bet arī apgūt teātra mākslu un tautiskās dejas. Meitenēm dejošanas prasmi līdzēja nodemonstrēt deju kolektīva “Jandāls” dalībnieces. Izvērtējot visas pozīcijas, žūrijai, kurā strādāja skolas vadība – direktors Jānis Rumba, direktora vietnieces mācību darbā Anna Dupure un Iveta Semjonova, nenācās viegli izvirzīt vienu – labāko. Gan Luīzes, gan Dinijas mācību sasniegumi, vērtējums par eseju un erudīcijas testa rezultāti bija ļoti līdzvērtīgi. Ar pavisam niecīgu punktu pārsvaru par  “Gada skolēnu 2017” kļuva Dinija Salasgrāve. Visi konkursa dalībnieki balvā saņēma atzinības rakstus un pateicības,  grāmatas. Dinija pārstāvēs skolu novada konkursā, kas notiks 10. un 18.aprīlī. 11.maijā  rundāles pilī notiks konkursa noslēgums. Lai Dinijai veicas!