Home » Bez tēmas » Novada konkursā “Gada klase 2017” piedalīsies 6.b

Novada konkursā “Gada klase 2017” piedalīsies 6.b

Pagājušajā nedēļā ar erudīcijas konkursu par Latviju un Bauskas novadu finiša taisnē ievirzījās sacensība starp abām mūsu skolas 6.klasēm. Abi klašu kolektīvi bija pieteikuši sevi novada konkursam “Gada klase – 2017”. Visa mācību gada laikā tika apkopoti gan klašu sekmju vērtējumi, gan labie darbi, publikācijas par klasi un tās aktivitātēm. Kā atzina Samanta Dorči no 6.b, lielākas grūtības erudīcijas konkursā sagādāja tieši jautājumi par Bausku. 23.martā notika arī sporta sacensības starp abām klasēm. Dažādas atraktīvas stafetes prasīja no dalībniekiem ne tikai sportisku veiklību, bet arī loģisko domāšanu (“desas”ar krekliem!). Mārtiņam Mālderam (6.a) vislabāk patikusi stafete ar baloniem. Karlīna Visocka no 6.a klases secina, ka visas šīs aktivitātes palīdzējušas klasei kļūt draudzīgākai, vienotākai. 28.martā abas klases prezentēja savu vizītkarti. Tajā atraktīvā veidā tika pausts tas, kas katrai klasei un katram skolēnam svarīgākais. 6.b klase pat bija izveidojusi klases orķestri un notika kopīga skaņdarba pirmatskaņojums! 6.a klase demonstrēja katra skolēna vaļaspriekus un labākās prasmes, raksturojot to visu gan uzskatāmi, gan nolasot dzejoli par to. Abu klašu spraigā sacensība mācību gada garumā noslēgusies. Zaudētāju šajā sacensībā nav, atzīst klašu audzinātājas Gunta Kiseļeva un Olga Vinogradova, jo skolēni iemācījušies vairāk sadarboties, respektēt viens otru, saskatīt svarīgāko. Uz novada konkursu “Gada klase” dosies 6.b klase. 26.aprīlī notiks sporta sacensības starp skolu izvirzīto klašu komandām, tiks izvērtēti erudīcijas testi, labie darbi un mācību sasniegumi. Tikai tad uzzināsim, kura klase ir labākā novadā. Turēsim īkšķus, lai tie būtu mūsējie 6.b!