Home » Bez tēmas » Godinām karalienes, karaļus un viņu bērnus

Godinām karalienes, karaļus un viņu bērnus

12.maijā, Mātes dienas koncertā Ralfs Zaharčenoks dzejolī nodēvēja mammu par karalieni, bet tēti – par karali. Šādā karaliski sirsnīgā gaisotnē uz koncertu kuplā skaitā atnākušie vecāki baudīja skolēnu priekšnesumus. Uzstājās 2.-4. un 5.-9.klašu koris, meiteņu un zēnu ansambļi, 1.klases ansamblis, 3 deju kolektīvi, moderno deju grupas, teātra un skatuves runas interešu grupu dalībnieki, vijolniece un akordeonists. Tika demonstrētas arī modes. Izmantojot vecāku klātbūtni, skolas direktors uzteica skolēnus, kuriem šajā mācību gadā bijuši vislielākie panākumi mācību olimpiādēs. Skolas atzinības rakstus un suvenīrus saņēma Dinija Salasgrāve, Elīna Stašāne, Luīze Druviņa, Paula Kristiāna Daugule, Kitija Untāle, Roberts Rēbuks, Gundars Rēbuks, Elīza Lakovica – Lakoviča, Žanete Gulbe. Īpašs prieks bija par mūsu skolas “Gada skolēna” Dinijas Salasgrāves panākumiem – meitene piedalījusies vairākās olimpiādēs, saņemot pat atzinību valsts latviešu valodas olimpiādē. Dinijas darbs novērtēts arī ārpus mūsu skolas – viņa ieguvusi nomināciju par  mācību darbu novadu konkursā “Gada skolēns”.