Home » Bez tēmas » Atspēriens pirms starta

Atspēriens pirms starta

Pēdējā zvana dienā, 13.maijā 9.klašu skolēni savus audzinātājus – Ievu Mašali un Daini Cipuli uz skolu atveda īpašos auto. Šoreiz tās bija tā sauktās “Volgas”. 8.klašu skolēni kopā ar audzinātājām Daigu Sējēju un Dinu Ālmani bija parūpējušās par skolas ziedu rotu un sirsnīgiem vārdiem. Gerda nākamajiem absolventiem veltīja saksofona solo. 1.klašu nasamblis mācīja devītajiem rotaļu, kas attīsta pirkstu veiklību, bet 1.a klases skolēni mēģināja rast atbildi uz jautājumu , kas notiek skolā agri no rīta. 9 gadi skolas skolas solā aizritējuši nemanot, un, protams, žēl, ka nevaram turpināt mācīties šeit – tā jokojot sacīja 9.a klases meitenes.  Rodrigo Pumpurs 9.b klases vārdā pārējiem skolēniem vēlēja turpināt labās tradīcijas. Pēdējo mācību stundu katra 9.klase pavadīja kopā ar savu sākumskolas skolotāju – 9.a ar skolotāju Rozi Bruģi, bet 9.b – ar skolotāju Vitu Lukšu. Skolotāji vēlēja jauniešiem veiksmi eksāmenos. Tos šogad kārtos 26 devītklasnieki. Lai izdodas!