Home » Bez tēmas » Izstaigā muzeju un saņem dāvanu

Izstaigā muzeju un saņem dāvanu

Bauskas Centrālā bibliotēka Viļa Plūdoņa dzimšanas dienā, 9. martā, rīkoja virtuālās orientēšanās sacensības “Atrodi, iepazīsti, izmanto”. Mūsu skolas 6.b klase čakli un draudzīgi meklēja atbildes uz jautājumiem par dzejnieku un ieguva galveno balvu – iespēju kopā ar gidu Aigaru Urtānu iepazīt Bauskas muzeju.

Klasei 29. maijs bija gluži vai svētku diena – skolēni kopā ar latviešu valodas skolotāju Ievu Mašali izstaigāja muzeju, uzzināja daudz jauna par seno Bausku, tās iedzīvotājiem un tikumiem. Interesenti bija vērot senus priekšmetus – friziera darbarīkus, pletīzerus un televizoru ar izliektu palielināmo stiklu.

Noslēgumā A. Urtāns skolēnus patīkami pārsteidza, pasniedzot Bauskas Centrālās bibliotēkas sarūpētu saldumu kasti.