Home » Bez tēmas » Zelts un sudrabs 31.maijā

Zelts un sudrabs 31.maijā

Mācību gada pēdējā  dienā – 31.maijā skolas pagalmā pirms vasaras brīvlaika bija sasēdusi visa skolas saime. Klašu audzinātāji no skolas vadības saņēma diplomus un goda rakstus savu klašu labākajiem skolēniem, kā arī Sudraba liecības tiem, kuru vidējais vērtējums nebija zemāks par 7 ballēm. Savukārt tie 27 skolēni, kuriem liecībās vidējais vērtējums bija 8 un vairāk, saņēma Zelta liecības. Tās viņi saņēma atsevišķā pasākumā no direktora Jāņa Rumbas rokām. Pēdējo šī mācību gada kopīgo tikšanos izdaiļoja zēnu ansambļa, solistes Danijas Mickus un deju grupas uzstāšanās. Gan skolotāji, gan direktors savās uzrunās pauda prieku par skolēnu labajiem darbiem šajā mācību gadā. Lai vasara būtu saulaina, iespaidiem bagāta-  un uz tikšanos jau nākamajā – 2017./2018.mācību gadā!