Home » Bez tēmas » “Skolā iet mums ļoti patīk, katru rītu draugus satikt!”

“Skolā iet mums ļoti patīk, katru rītu draugus satikt!”

Zinību dienas pasākums mūsu skolā kopā pulcēja vairākus simtus skolēnu, vecāku un pedagogu. Tradicionāli tas sākās ar valsts un skolas himnu. Sirsnīgi skolēnu pulkā tika uzņemti 37 pirmklasnieki, kurus skolas gaitās ievadīs skolotājas Baiba Apšāne un Inta Šarikova. Daigas Sējējas un Dinas Ālmanes audzināmās klases šogad veiks pēdējo sprintu pirms pamatizglītības iegūšanas. Skolas direktors Jānis Rumba, uzrunājot skolas saimi, vēlēja visiem izturību, panākumus mācībās, kā arī aicināja visus ar izpratni, ievērojot drošību, izturēties pret skolā vēl notiekošajiem remontdarbiem sakarā ar skolas siltināšanu. Mācību darba aktualitātes vēstīja direktora vietniece Anna Dupure, ieskicējot jaunās nostādnes izglītības jomā. Uzmundrinājumu pirmklasniekiem 9.klašu vārdā izteica Mārtiņš Strazdiņš. Skolēnu vecāku vārdā sekmīgu mācību mācību gadu vēlēja Līga Druviņa. Par Zinību dienas muzikālo un literāro noformējumu bija parūpējušās skolotājas Ilze Bērziņa un Inga Briede. Ieva Kudlāne, Daniela Brilovska, Danija Mickus un Paula Druseika dziedāja, bet Sendija Pole un Sems Patriks Paļulis runāja dzejoļus. Direktora vietniecei Ivetai Semjonovai pasākumu vadīt palīdzēja arī Toms un Džerijs, kuri pēc nelielas zināšanu pārbaudes saņēma piedāvājumu mācīties mūsu skolas 1.klasē. Pēc tam visi kopā ar klašu audzinātājiem devās uz pirmo mācību stundu šajā – 2017./2018. mācību gadā. Lai visiem mums šis laiks paiet radoši un izzinoši!