Home » Bez tēmas » Lasīt nozīmē apģērbt sevi no iekšpuses (M.Bērziņš)

Lasīt nozīmē apģērbt sevi no iekšpuses (M.Bērziņš)

Bauskas Centrālā bibliotēka 15.septembrī visus grāmatu draugus ielūdza un NOVADU GRĀMATU SVĒTKIEM. 2.a klases skolēni kopā ar skolotāju Rozi Bruģi devās uz Bauskas Bērnu bibliotēku, kur tikās ar rakstnieci Vitu Štelmaheri. Viņa ir bērnu grāmatu autore, kā arī sastādījusi vairākas izzinošas grāmatas par Latviju. Uz tikšanos rakstnieci pavadīja uzticamais draugs – čau čau šķirnes suns Rafī. Viņš ir arī vairāku grāmatiņu galvenais varonis. Vecāko klašu skolēni, literatūras skolotāju Dinas Ālmanes un Ievas Mašales rosināti, Kultūras centrā piedalījās sarunā ar romāna “Svina garša”autoru Māri Bērziņu, kā arī klausījās komponista, producenta un dzejnieka Guntara Rača dziesmās un dzejā. Ar G.Raču kopā muzicēja viņa draugi no grupas “Bet Bet” un Nijoles Berezinas vokālās studijas audzēknes, arī mūsu skolas absolvente Adriana Miglāne. Rīta pusē notika grāmatu komercizstāde, kur varēja iegādāties arī mūsu skolēnu pasaku grāmatu “Īstā draudzībā viss ir iespējams”.