Home » Bez tēmas » Jauniešu dzejoļi publicēti grāmatā

Jauniešu dzejoļi publicēti grāmatā

Šomēnes Rīgā notika dzejas grāmatas „Garā pupa” atvēršanas svētki. Uz svinīgo sarīkojumu bija ielūgti arī mūsu skolas audzēkņi – Emīls Polovko, Betija Upelniece, Elīna Elizabete Daugule un Ieva Kudlāne. Žūrija, kuras sastāvā bija daudzi atzīti dzejnieki un pat aktieri, šo skolēnu sacerētos dzejoļus atzinusi par īpaši veiksmīgiem – tāpēc visu četru jauno autoru darbi publicēti dzejas grāmatā. Betija par savu darbu saņēma nomināciju „Veiksmes pupa”, Elīna ieguva „Atzinības pupu”, taču Ieva tika kronēta ar pašu augstāko apbalvojumu – viņa saņēma „Dižpupu” un visiem klātesošajiem lasīja savu dzejoli.

Dzejas diena Rīgā bija interesanta – iepazīta dzejniece Inese Zandere, dzejnieka Pētera Brūvera meitas lasīja savus un tēta darbus, skaisti bija aktrises Ingas Tropas bērnu dzejas lasījumi, stāsta latviešu valodas skolotāja Ieva Mašale. Apskatīta arī Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Tropu tauriņu un Palmu māja.